Bricka från 1800-talet

557913

BRICKA, litograferad plåt, troligen Tyskland, 1800-talets andra hälft, svart och förgylld dekor av stadslandskap, ca 67x50 cm

Smärre slitage, framför allt i kanterna

Metall, Diverse

Bricka från 1800-talet

Budhistorik (14 bud)
4151562
950
4150683
900
4150472
850
4150682
4150472
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.