Oljemålning Axel Kleimer

557912

AXEL KLEIMER (1881-1945), Landskap med kvarn och vattendrag, signerad a tergo, olja på pannå ca 13x17 cm

Smärre färgbortfall i ett hörn

Oljemålning Axel Kleimer

Budhistorik (2 bud)

4150651
4141679

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.