Carl Malmsten stolar "Lilla Åland" röda

557910

CARL MALMSTEN, stolar, 5 st, "Lilla Åland", rödbetsade, bredd ca 44, höjd ca 86, djup ca 57 cm

Samtiga stolar har mindre repor och mindre avslag, fläckar kan förekomma, två av fem har en annan betsning vilket syns tydligt på bild

Möbler, Stolar

Hylla 10

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (36 bud)
4151561
5 400
4151795
5 200
4151561
4 600
4151793
4 400
4151561
4 200

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.