Carl Malmsten stolar "Lilla Åland" vita

557901

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Lilla Åland", betsfärg vit, bredd ca 44, höjd ca 86, djup ca 57 cm

Slitage, ställvis repor samt missfärgningar/fläckar på samtliga

Möbler, Stolar

Hylla 8

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (32 bud)
4145108
4 800
4150663
4 600
4145108
4 400
4150657
4 200
4145108

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.