Kolbox gjutjärn

557895

KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm

Slitage, obetydlig lagning

Diverse

Rum 7

Kolbox gjutjärn

Budhistorik (5 bud)
4150806
4150531
4150359
700
4150358
650
4145932
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.