Byrå gustaviansk stil

557889

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, konturerad skiva i sten, 3-lådig, beslag och benavslut i mässing, höjd ca 74, 90x44 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, skiva med smärre nagg på kant

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
4151978
3 200
4144487
4144486
2 800
4144485
2 600
4144484
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.