Bordslampa

557886

BORDSLAMPA, 1920-tal, kalcit med lampfäste i brons, höjd ca (med lampfäste) 59 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Åldersrelaterat slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa

Budhistorik

2018-07-18 kl 13:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.