Thomas Sandell & jonas Bolin

557883

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 110, 90x43 cm

Färgbortfall, slitage, 1 låda i behova av justering

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 12

Thomas Sandell & jonas Bolin

Budhistorik (7 bud)
4148493
5 000
4151171
4 800
4148493
4 600
4150814
4 400
4148493

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.