Mathsson & Hein matbord

557879

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, Fritz Hansen, 2007, matbord "B637", rektangulär skiva i svart laminat med aluminiumkant, fyra förkromade spännben, höjd ca 72, 140x80 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Matbord, Design

Rum 5

Mathsson & Hein matbord

Budhistorik (3 bud)

4150784
4147714
4147713

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.