Ringar 18 k guld

557875

RINGAR, 2 st, 18 k guld; ring, med 1 synetisk safir och 2 vita stenar, Svedbom, Vetlanda; ring med 1 syntetisk safir, med svensk importstämpel, ringstorlek 18 och 18.25, totalvikt ca 3.7 g

Enstenringen med spår av renovering på skenan, stenarna med några mindre nagg, slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Ringar 18 k guld

Budhistorik (11 bud)
4149758
4145018
4145017
950
4145016
900
4145015
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.