Skrivbyrå Karl Johan

557869

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, 4 lådor, beslag i mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 95, 50x112 cm, nyckel finns

En dragknopp saknas, fanerad bortfall, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
4151268
900
4151266
850
4151262
4150088
750
4151107
700

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.