Tycho Ödberg oljemålning

557868

BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Tvätterskorna, signerad Tycho Ödberg, olja på duk, ca 49x66 cm

Fack 48

Tycho Ödberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
4151651
1 600
4151133
4151650
1 400
4151133
1 300
4150928

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.