Agda Holst oljemålning

557867

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben med gurka och päron, olja på pannå, signerad Agda Holst, ca 29x40 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Agda Holst oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4154179
4153974
4153973
950
4153972
850
4153283

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.