Armband förgyllt silver glas

557864

ARMBAND, förgyllt silver med smaragdslipat lilatonat glas, nyrokoko 1800-talets slut, graverad dekor av rocailler samt akantusblad, fattningar med voluter, innerdiameter ca 48x55 mm, vikt ca 49,2 g

Guld/Smycken

Armband förgyllt silver glas

Budhistorik (10 bud)
4150660
2 800
4150656
2 600
4150646
1 900
4150599
1 800
4150568

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.