Svend Aage Holm Sørensen golvarmatur

557862

SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvarmatur, mässing och lackerad metall, 1950-tal, ställets höjd ca 98 cm, höj- och sänkbar

Slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
4150135
2 400
4150134
4143679
4143677
1 800
4141122

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.