Mortel Lennartsnäs

557861

MORTEL, 18/1900-tal, kolmårdsmårmor, höjd ca 18, längd 28 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Avslag

Diverse, Hem, Lennartsnäs, Allmoge

Rum 7, Hylla 10

Mortel Lennartsnäs

Budhistorik (20 bud)
4150429
1 300
4150328
4146130
4146019
4146129
950

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.