Sängstomme

557856

SÄNGSTOMME, samtida, fanerade med betsat lövträ, 180x200 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Sängstomme

Budhistorik (37 bud)
4151821
4 200
4151570
4151820
4151570
3 800
4151819
3 600

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.