Golvlampa Bergboms

557854

BERGBOMS, golvlampa, modell "G018/G025", 1970-/80-tal, mässing, höjd ca 117 cm exklusive skärm av senare datum

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med smuts

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 14

Golvlampa Bergboms

Budhistorik (8 bud)
4149069
650
4150130
600
4149069
550
4150129
500
4149069
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.