Arbetsvagn metall

557852

ARBETSVAGN, 1900-tal, vitmetall, tre hyllplan, höjd 81, 71X31 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Arbetsvagn metall

Budhistorik (21 bud)
4150053
1 600
4150052
4150049
1 400
4150046
1 300
4145369

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.