Ringar 18 k guld

557850

RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g

Slitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Ringar 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
4145023
1 400
4142835
1 300
4142834
4142831
4142827

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.