Ateljé Lyktan golvlampa

557847

GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, kupa i vit plast, detaljer i mässing, fot i förkromat stål samt svärtad bas, höjd ca 170 cm

Saknar krön, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Ateljé Lyktan golvlampa

Budhistorik (2 bud)

4150425
4143558

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.