Golvlampor Semi

557846

GOLVLAMPOR, 1 par, Semi, 1960-/70-tal, Hermanders. förkromade stålrör och lackerad plåt, etikettmärkta, reglerbar höjd, upp till ca 130 cm

Bruksslitage, fötterna med repor/rost, ej funktionstestade

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampor Semi

Budhistorik (4 bud)

4149220
4146252
4149219
4146252

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.