Matbord mahogny 1900-tal

557840

MATBORD, mahogny, engelsk stil, två iläggsskivor, enl uppgift inköpt på Anthony Redmile i London

Brukaslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matbord mahogny 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
4161432
2 600
4161428
4161427
4161426
1 800
4161425

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 254 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.