Matbord mahogny 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

557840

MATBORD, mahogny, engelsk stil, två iläggsskivor, enl uppgift inköpt på Anthony Redmile i London

Brukaslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

557840 - Matbord mahogny 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord mahogny 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4156917
2018-07-13 13:12:43
4151202
2018-07-09 09:18:26

19 timmar 55 minuter kvar
Avslutas 2018-07-16
21:03   (22:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.