Teckning Gustaf Theodor Wallén

557835

GUSTAF THEODOR WALLÈN (1860-1948): Kvinnlig akt/modellstudie, signerad och daterad Oktober 1881, krita ca 56x49 cm

Ej examinerad ur ram, ojämnt avriven marginal

Konst, Teckningar

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
4150846
4146949
4146948
950
4146947
900
4146946
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.