Vas Peter Leek

557834

PETER LEEK, vas, kristall, 1990-tal, graverad dekor av fågel och körsbärsblommor, signerad 47/500 P Leek, utförd i 500 exemplar

Glas, Konstglas

Vas Peter Leek

Budhistorik (1 bud)

4149417
2018-07-07 21:06:45

2018-07-08 kl 11:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.