Skrivskåp Rokokostil 1900-tal

557833

SKRIVSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, överdel med vitrindörrar, mässingsbeslag, inredning med hyllor, höjd 199, 103x54 cm

Smärre brukssltiage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skrivskåp Rokokostil 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

4150081
3 400
4149341
3 200
4141320

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.