Tamara Glytneva

557831

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Figurkompostion, osignerad, akvarell/tusch, ca 53x41 cm

Tavelvagn 2

Tamara Glytneva
Budhistorik (3 bud)

4151868
4148284
4147845

Slutpris SEK:
36 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.