Tamara Glytneva

557827

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Porträtt av sångerska, signerad Tamara och daterad á tergo1981, olja på duk, ca blandteknik, ca 60x45 cm

Tavelvagn 2

Tamara Glytneva

Budhistorik (7 bud)
4151396
1 800
4151064
1 700
4149674
1 600
4149673
4149672

Slutpris SEK:
1 800
163 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.