Mikhail Koulakov

557826

MiIKHAIL KOULAKOV (1933-2015): Blommor, monogramsignerad och daterad MK -15, olja på duk, ca 64x64 cm

Fack 15

Mikhail Koulakov

Budhistorik (22 bud)
4151852
5 600
4151539
5 400
4151455
5 200
4151527
5 200
4151455
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.