Tamara Glytneva

557824

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Natt, signerad och daterad Tamara -88, blandteknik, ca 38x55,5 cm

Fack 22

Tamara Glytneva

Budhistorik

2018-07-09 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.