Soffbord Butlers Tray

557817

SOFFBORD, s.k. butlers tray, 1900-tal, fast skiva med klaffar, mahogny, ca 145x90 cm

Repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Butlers Tray

Budhistorik (9 bud)
4154996
650
4154694
600
4154995
600
4154694
550
4154993
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.