Carl Harry Stålhane stengods Rörstrand

557813

CARL HARRY STÅLHANE, vas och skål, Rörstrand, glaserat stengods, 1960-tal, signerade, höjd ca: 9,5-11 cm

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (8 bud)
4150667
750
4149561
700
4149561
550
4146107
500
4143380
450

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.