Skåp Kina

557806

SKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, tvådelar, med inläggningar av pärlemo, höjd ca 180, 77x39 cm

Slitage och smärre skador, en låda något kärvande

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Skåp Kina

Budhistorik (18 bud)
4150420
4150417
4150418
950
4150417
900
4150414
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.