Ljusstake jugend WMF

557803

LJUSSTAKE, jugend, Tyskland, 1900-talets början, vitmetall, genombruten dekor, stämplad WMF, höjd ca: 27,5 cm

Diverse, Belysning, Bordslampor

Ljusstake jugend WMF

Budhistorik (6 bud)
4150009
700
4149608
650
4144871
600
4142027
550
4140004
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.