Matgrupp gustaviansk stil

557801

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, axet, gustaviansk stil, bemålade vitt med bronserad dekor, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x48. sitthöjd ca 45, bordets höjd 74, 130x100 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
4149943
2 400
4149948
4149943
4149894
1 900
4141759
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.