Stengodsminiatyrer Höganäs Rörstrand

557794

VASER, MINIATYRER, 15 st, i huvudsak Höganäs, signerade Rolf Palm, John Andersson, mfl. en vas signerad Carl Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca 2-11,5 cm

En vas med mynningsnagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (15 bud)
4150305
1 400
4150302
1 300
4150303
1 300
4150302
4143877
950

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.