Trädgårdslyktor Sommar

557786

TRÄDGÅRDSLYKTOR, 6 st, 1900-talets mitt, för olja, koppar och smide, höjd ca 140-150 cm

Slitage, korrosion, bucklor

Diverse, Belysning

Rum 14

Trädgårdslyktor Sommar

Budhistorik (12 bud)
4149570
1 600
4148472
4148472
1 300
4148154
4148471

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.