Modellbåtar Sommar

557783

MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, längd ca 75-88 cm

Slitage och skador

Nautica/Technica

Rum 15

Modellbåtar Sommar

Budhistorik (30 bud)
4148746
5 200
4149676
5 000
4148746
4 800
4149675
4 600
4148746
4 400

Slutpris SEK:
5 200
473 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.