Byrå Louis XV-sti

557775

BYRÅ, 1900-tal, Louis XV-sti, med stenkiva, sex lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 74, 127x43 cm, nyckel finns

Nyckel saknas, ytslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå Louis XV-sti

Budhistorik (5 bud)
4149698
4149697
1 800
4142195
4142193
4139746

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.