Byråer Louis XV-stil

557774

LAMP-/SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, med stenkivor, två lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 63, 58x35 cm

Ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byråer Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
4150117
4149699
2 800
4150116
2 600
4149699
2 400
4145252

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.