Berit Koenig matta

557769

BERIT KOENIG, matta, röllakan, Svensk Hemslöjd, signerad SH BK, 200x150

slitage, skador

Mattor/Textilier, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Berit Koenig matta

Budhistorik (19 bud)
4164434
4164564
2 800
4164434
2 600
4164562
2 400
4164434

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.