Frans Wilhelm Odelmark

557768

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Klosterkök", signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 70x100 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (14 bud)
4178672
3 200
4178383
4178382
2 400
4178207
1 700
4178206
1 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.