Scroll Kina

557767

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av "hundra pojkar", kalligrafi samt fyra sigill, 132x58 cm

Reva i ytterkant

Orientaliskt, Konst

Monter 27

Scroll Kina

Budhistorik (1 bud)

4150281
2018-07-08 17:16:57

2018-07-08 kl 17:35
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.