Byrå 1900-tal gustaviansk stil

557761

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt motiv med lyra och blomster, listverk och dekor av mässing, höjd ca 77, 107,5x47 cm, nyckel finns

Något solblekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
4150094
4150095
4150094
1 900
4150093
1 800
4148280
1 700

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.