Figuriner Lladro

557759

FIGURINER, 8 st, 1900-tal, porslin, varav 7 st Lladro, höjd 8,5-28,5 cm

Smärre nagg på blommor förekommer

Keramik/Porslin

Figuriner Lladro

Budhistorik (17 bud)
4150391
4150390
4150387
4150384
950
4150382
900

Slutpris SEK:
109 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.