Charles Roka oljemålning

557758

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Rum 4

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (45 bud)
4150803
13 500
4150790
13 000
4150786
12 500
4150781
12 000
4150783
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.