Arly damarmbandsur i 18 k guld

557757

ARLY, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 648184, integrerad länk i 18 k, diameter 15 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
4143832
3 200
4146015
3 200
4143832
4143128
2 600
4143124

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.