Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

557754

SPEGEL, barockstil, 1800/1900-tal, stomme i trä med skurna övre och nedre stycken med akantusblad och voluter, blankförgylld samt belagd med slagmetall, höjd ca 146 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Smärre slitage

Speglar

557754 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (2 bud)

4154332
2018-07-11 15:38:35
1 300
4154001
2018-07-11 11:45:46

2 dagar kvar
Avslutas 2018-07-18
18:36   (19:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.