Stig Borglind Vintervilt

557752

STIG BORGLIND (1892-1965): "Vintervilt", signerad och daterad Stig Borglind 1944, etsning o torrnål, ca 34x26 cm

Tavelvagn 2

Stig Borglind Vintervilt

Budhistorik (1 bud)

4150850
2018-07-08 21:41:20

2018-07-09 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.