Åke Lagerborg skulptur

557750

ÅKE LAGERBORG (född 1927): Relief, signerad och daterad 1964, metall på träplatta, ca 28,41,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 27

Åke Lagerborg skulptur

Budhistorik

2018-07-08 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.